OFERTA PRACY

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Firma Benex Banaszkiewicz Sj. J. zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY – SPECJALISTA DS. FAKTUROWANIA ORAZ WYSYŁKI

Warunki zatrudnienia

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wymiar zatrudnienia – cały etat

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zamówień oraz fakturowanie,
  • przygotowanie dokumentów związanych z wysyłką towarów, kontakt z firmami kurierskimi i transportowymi,
  • współpraca z klientami hurtowymi,
  • obsługa programu handlowego – wystawianie faktur, kontrola stanów magazynowych, nadzór nad płatnościami
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office (Excel, Word, Outlook, Windows)
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i dynamika w działaniu
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • mile widziane znajomości branży ogrodniczej lub doświadczenie w handlu
  • mile widziana znajomość programu Symfonia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na maila:

praca@cebule-kwiatowe.pl

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (61) 29 51 174

OGŁOSZENIE WAŻNE DO 16-11-2020

28.10.2020