Zaloguj się Zarejestruj się

Kilka słów o naszej firmie

Firma BENEX z siedzibą w miejscowości Chrzypsko Wielkie istnieje na rynku od 2006 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się hurtownią ogrodnicza, znajdująca się w pięknej okolicy, w Krainie 100 Jezior. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją cebul kwiatowych, bulw i kłączy roślin ozdobnych. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami oraz producentami z Holandii, Belgii, Francji, Anglii oraz Polski. Naszymi klientami są zarówno hurtownie, sklepy, centra ogrodnicze oraz zakłady zieleni miejskiej i gospodarstwa ogrodnicze.

BUDUJEMY NASZA MARKĘ MAJĄC NA WZGLĘDZIE
ZAUFANIE I ZADOWOLENIE KLIENTÓW

Od samego początku funkcjonowania naszym celem jest rozpowszechnianie szerokiego asortymentu roślin zawierającego zarówno nowości jak i ogólnie znane wszystkim odmiany roślin, przy zachowaniu możliwie najwyższej jakości. Z sezonu na sezon nasza oferta powiększa się o kolejne pozycje w katalogu a wraz z nią rośnie liczba zadowolonych klientów. Staramy się dostosować oferte do indywidualnych potrzeb kupujących. Dużą uwagę poświęcamy przychowywaniu, pakowaniu oraz zabezpieczaniu wysyłanych roślin. 

Zaletą naszych towarów jest poprawność odmianowa i wysoka jakość sprzedawanych roślin. Szeroki asortyment i profesjonalna obsługa pozwalają zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych klientów.

Serdecznie zapraszam do współpracy z naszą firmą.